EUROPEAN REAL SOLUTION - Váš nejlepší tah

Naše služby

Naše služby

_DSC4224

Bezpečnostní služby

Naši zkušení zaměstnanci zajistí spolehlivou a bezpečnou formu ochrany. Navrhneme vhodné řešení a spolu s klientem dohodneme podmínky, které budou reálné a vhodné pro obě strany. Dbáme na bezpečnost a maximální spokojenost klientů.
Jsme profesionálové ve svém oboru.

Detektivní kancelář

V životě se objeví krizové situace, které je třeba vyřešit ihned, bez odkladu a diskrétně. Případů, se kterými si nedokáže klient sám poradit, je mnoho a proto jsme tu my a naše detektivní kancelář.
Naše bezpečnostní společnost nabízí své detektivní služby. Ve světě kolem nás narůstají případy, které vyžadují detektivní práci, narušení vašeho soukromí, únik informací nebo například fyzické napadání.

Pokud změnil váš partner chování nebo se chová podezřele, pokud podezříváte své podřízené z úniku informací, obraťte se na nás! Rádi vám pomůžeme vyřešit váš problém.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a profesionálně. Jsme diskrétní a spolehliví. Naše detektivní kancelář vždy navrhne nejlepší řešení a postup k vyřešení případu. Musíme mít vždy dostatek informací, které nám pomohou případ vyřešit.

Jsme jednou z největších detektivních kanceláří působících na českém trhu s letitou tradicí. Díky rozsáhlé zahraniční spolupráci, realizujeme detektivní služby takřka po celém světě. Jsme členy ESBOC – European Security Branch Organisations Club, ČKDS – České Komory Detektivních Služeb, ČKBS – Českého klubu bezpečnostních služeb a HKČR – Hospodářské Komory České Republiky.

Správa, vymáhání a odkup pohledávek

Pokud máte zkušenost s neplatícím subjektem, který vám dluží finanční částku a nemá se k zaplacení, obraťte se na profesionální firmu, která je spolehlivým partnerem nejen pro vaše podnikání.

EUROPEAN REAL SOLUTIONS, s.r.o. nabízí své spolehlivé služby v oblasti správy, vymáhání a odkupu pohledávek. Služby zahrnují administrativní zpracování podkladů k pohledávkám, celkové vyhodnocení a přibližné ocenění pohledávek a konzultace o dalším postupu, následná realizace pohledávek.

Řešíme a nabízíme komplexní služby pro mimosoudní i soudní řešení pohledávek s následnou exekucí a to nejen pro firmy, sdružení, bankovní sektor, ale také pro soukromé osoby. Naše poradenská činnost, administrativní služby pro podnikatele v oblasti inkasa pohledávek je spolehlivá a na profesionální úrovni.

Mezi hlavní body správy, vymáhání a odkupu pohledávek patří:
● Mimosoudní vymáhání pohledávek / exekuce
● Dohoda o uznání dluhu
● Správa pohledávek
● Inkaso pohledávek
● Nesplacené pohledávky
● Navíc spolupracujeme s renomovanou právní kanceláří

Využijte naší služby mimosoudního vymáhání pohledávek. Čím dříve pohledávku po splatnosti předáte, tím budete mít vyšší šanci, že dlužník uhradí svůj dluh. Soudní a exekuční vymáhání by měla být až ta poslední možnost jak dostat své finance zpět

Služby v oblasti správy, vymáhání a odkupu pohledávek od EUROPEAN REAL SOLUTIONS vám také zaručí odkup vašich pohledávek. Odkup pohledávek je realizován na základě smlouvy o postoupení pohledávek v souladu s ustanovením § 524 a násl. Občanského zákoníku.

Nezaplatili vám za zboží? Potřebujete poradit? Nabízíme kompletní služby v oblasti správy, vymáhání a odkupu pohledávek, zavolejte nám!

Správa a údržba nemovitostí

Naše společnost EUROPEAN REAL SOLUTIONS neustále zvyšuje odbornou úroveň svých zaměstnanců a zvyšuje kvalitu poskytovaných služeb. Mezi služby v oblasti správy a údržby nemovitostí patří samotná správa nemovitostí, údržba nemovitostí, údržba pozemků, revizní činnost, požární bezpečnost a BOZP, úklid objektů a větších prostor, revize kotelen / úklid kotelen. Ke své práci využíváme nejmodernější informační technologie, moderní výpočetní techniku a náš profesionální tým splňuje všechny podmínky kvalitní a pečlivě odvedené práce.

Správa a údržba nemovitostí je je komplexní činnost, kde pomáháme svým klientům řešit různé situace se zabezpečením majetku a naše dlouholeté zkušenosti nás již posunuli na hranice svých možností a vybudovali jsme si tak pevnou pozici v oboru správy a údržby majetku.

Pokud poptáváte služby pro váš dům, neváhejte a kontaktujte nás, kontaktujte společnost EUROPEAN REAL SOLUTIONS !

Pult centrální ochrany / Zásahová jednotka

Pocit bezpečí je jeden z mnoha důležitých faktorů současnosti lidské společnosti. Naše společnost EUROPEAN REAL SOLUTIONS nabízí svým klientům kompletní servis služeb v oblasti centrální ochrany osob i objektů. Jsme špičkou ve svém oboru a naše dlouholeté zkušenosti nás posouvají v žebříčku úspěšnosti stále kupředu.

V této sekci nabízíme dále pult centrální ochrany, zásahové jednotky, patrolu, kontrolu objektů, pořádkovou službu, připojení objektů. Všichni zaměstnanci společnosti EUROPEAN REAL SOLUTIONS jsou pravidelně proškolováni a jejich výběru předchází řádné zkoušky a testy. Nic neponecháváme náhodě a snažíme se svým klientům vyhovět ve všech směrech.

Naše služby jsou profesionální a spolehlivé, ať se již jedná o pult centrální ochrany nebo o zásahovou jednotku. Bezpečnost je pro nás stejně důležitá jako vzduch, který společně dýcháme. Jsme schopni zajistit například pro vaši obec či město pořádkovou službu při různých sportovních akcích nebo bezpečnostní dohled na přechodech pro chodce u škol a školek.

Potřebujete – li monitoring servisních správ nebo pravidelné revize a kontroly, neváhejte a zavolejte nám! Společnost EUROPEAN REAL SOLUTIONS je tu pro vás.

Zabezpečovací systémy / IT bezpečnost

Pro ochranu vašeho majetku vám naše společnost EUROPEAN REAL SOLUTIONS nabízí spolehlivé zabezpečovací systémy. Dnes existují inteligentní domy, které jsou nejen v drátové, ale i bezdrátové variantě a nabízí svým majitelům luxusní a jednoduché ovládání komponentů k tomu určených. Mohou to být například pohybová čidla, bezpečnostní kamery, elektronická zabezpečovací signalizace (EZS), kamerové systémy (CCTV), systémy kontroly vstupu a docházky (ACS), elektronická požární signalizace (EPS), strukturovaná kabeláž (DTS), vyvolávací systém (VVS), jednotný čas, domácí audio a video telefony, systémová integrace, malá automatizace, měření a regulace.

Společnost EUROPEAN REAL SOLUTIONS se zabývá jak montáží IT zabezpečení, tak zároveň poskytujeme servis 24/7/365. Tím dokážeme pokrýt základní standarty pro naše klienty NON STOP.

Pokud potřebujete připojení kamerových systémů, pohybová čidla nebo bezpečnostní kamery neváhejte a zavolejte nám. Rádi vám poradíme, pomůžeme! S námi bude váš majetek a vy v bezpečí!

Preventivně bezpečnostní prohlídky

Pokud potřebujete odborníka na dešifrování hesel, tak jste tu správně. Nepotřebujeme vědět, kdo jste, čím se zabýváte a proč tuhle službu potřebujete. Jste náš klient, který potřebuje pomoct. Pracujeme také pro advokátní kanceláře, firmy či soukromé osoby.

Naše služby jsou kvalitně a odborně provedeny a v případě, že potřebujete ve svého objektu prověřit instalace například skrytého odposlechu, minikamery, audio-video nahrávacího zařízení, případně skryté monitorovací zařízení s bezdrátovým, drátovým, či GSM, WiFi, Bluetooth přenosem, naši zaměstnanci vám rádi poradí, pomohou, vysvětlí a ochrání Vás.

V oblasti preventivně bezpečnostních podmínek dále nabízíme svým klientům tyto služby:
● Monitorovací software
● Kontrolní software
● Sledování / monitoring
● Instalace skrytých mikrofonů
● Dešifrování hesel
● Instalace skrytých kamer
● Výroba a vývoj elektroniky
● Osobní kontroly
● Systém PEGS
● Kontrola PC

Preventivně bezpečnostní prohlídky – kvalitně a za rozumnou cenu. Jsme jedničkou ve svém oboru a naši profesionální zaměstnanci mají nejen dlouholeté zkušenosti, ale jsou i pravidelně proškolování k výkonu své práce. Přijďte se přesvědčit o našich kvalitách i vy!